Wymyśl hasło i zgarnij nagrodę! - BIULETYN RAPORT - Policja Kujawsko-Pomorska

 

Wymyśl hasło i zgarnij nagrodę!

Data publikacji 23.02.2016

Przed nami przygotowania do piątej jubileuszowej edycji „Sztuki Wyboru”. Z roku na rok program cieszy się coraz większym powodzeniem wśród młodzieży naszego województwa.

Najlepszym tego dowodem jest ciągle wzrastająca liczba prac konkursowych jakie do nas przysyłacie. Jesteśmy niezmiernie dumni, że tak aktywnie wyrażacie swój sprzeciw wobec ryzykownych zachowań a także zwiększacie świadomość własną i rówieśników. Jak wiecie, pierwsza edycja „Sztuki Wyboru” odbyła się pod nazwą „Kręcę filmy, a nie jointy” w roku 2011 i ukierunkowana była na przeciwdziałanie zjawisku zażywania środków odurzających. Kolejna odsłona projektu z 2013 roku nosiła tytuł ”Kręcę filmy nie zadymy” i poświęcona była problemowi agresji rówieśniczej wśród młodzieży w szkole. Edycja trzecia odbyła się w roku 2014 pod nazwą ”Nie kliknij w przestępstwo” i  poruszała problematykę uzależnienia od komputera i Internetu. Edycja 2015 „Sztuki Wyboru”  skoncentrowana była na kwestiach zażywania i nadużywania przez młodzież środków psychoaktywnych z naciskiem na alkohol i tzw. dopalacze, a jej tytuł brzmiał „Kręcę na trzeźwo”.  

Sztuka Wyboru to Wy – młodzi ludzie. Dlatego zwracamy się do Was – młodzieży, która jak nikt inny, wie jakie zagrożenia wśród Was występują.


Sami zdecydujcie jakie będzie hasło przewodnie jubileuszowej V edycja Sztuki Wyboru.
Pamiętajcie! W tym roku nie narzucamy tematu prac, więc hasło musi być jak najbardziej uniwersalne.


 

Zgłoszenia tylko indywidualne wysyłajcie na adres agata.dabrowska@bg.policja.gov.pl. Macie czas do 6 marca 2016 roku, liczy się kolejność zgłoszeń. Na zwycięzcę czeka cyfrówka i pakiet gadżetów policyjnych. Wyniki ogłoszone będą 8 marca br. jak zwykle na stronie internetowej „Sztuki Wyboru” oraz na Facebooku. 

Życzymy powiedzenia!

Autor: st. post. Szymon Tworowski
Publikacja: st. post. Szymon Tworowski

Polecane filmy: Kanał YouTube KWP w Bydgoszczy

Aktualności Sztuki Wyboru

    Adres redakcji:
 
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, Wydział Komunikacji Społecznej, ul. Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz
tel. (52) 588 13 90
Napisz do nas
 
W sprawie nadsyłania materiałów redakcyjnych prosimy o kontakt:
asp. sztab. Paulina Malinowska, tel. (52) 588 13 20
paulina.malinowska@bg.policja.gov.pl
 
    Materiały prasowe:

Redakcja nie zwraca materiałów niezamówionych. Redakcja zastrzega sobie prawo skracania, adjustacji, zmiany tytułów i opracowania redakcyjnego przyjętych tekstów do publikacji. Redakcja zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego publikowania listów i nieodpłatnego wykorzystania publikowanych materiałów na stronie internetowej www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl. Za treść zamieszczonych ogłoszeń i listów redakcja nie odpowiada. Kopiowanie materiałów tylko za zgodą redakcji.