Policjant z Barcina wywalczył dwa złote medale w MMA - BIULETYN RAPORT - Policja Kujawsko-Pomorska

 

Policjant z Barcina wywalczył dwa złote medale w MMA

Data publikacji 06.12.2017

St. sierż. Marcin Szymański z Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komisariatu Policji w Barcinie zdobył dwa złote medale w Mistrzostwach Polski Północnej MMA ALMMA 141 w kategorii „Full Contact MMA” i „Ograniczonej Formule Senior MMA”. Policjant wszystkie walki zakończył przed czasem.

St. sierż. Marcin Szymański z Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komisariatu Policji w Barcinie w minioną sobotę (2.12.17) uczestniczył w Mistrzostwach Polski Północnej MMA ALMMA 141, które odbyty się w Słupsku. Policjant wystartował w kategorii „Full Contact MMA” do 84 kg oraz w „Ograniczonej Formule Senior MMA” do 93 kg. W każdej z nich stoczył po dwie walki. Wszystkie wygrał przed czasem obezwładniając przeciwników duszeniem zza pleców.

Policjant w obydwóch kategoriach zajął pierwszą lokatę zdobywając złote medale. Jak wspomina, w kategorii do 93 kg, był najmniejszym zawodnikiem. Jak się w praktyce okazało "duży nie znaczy lepszy czy silniejszy" podkreśla funkcjonariusz.   

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Autor: mł. asp. Wioleta Burzych
Publikacja: Piotr Pawlaczyk

Polecane filmy: Kanał YouTube KWP w Bydgoszczy

Aktualności Sztuki Wyboru

    Adres redakcji:
 
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, Wydział Komunikacji Społecznej, ul. Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz
tel. (52) 588 13 90
Napisz do nas
 
W sprawie nadsyłania materiałów redakcyjnych prosimy o kontakt:
asp. sztab. Paulina Malinowska, tel. (52) 588 13 20
paulina.malinowska@bg.policja.gov.pl
 
    Materiały prasowe:

Redakcja nie zwraca materiałów niezamówionych. Redakcja zastrzega sobie prawo skracania, adjustacji, zmiany tytułów i opracowania redakcyjnego przyjętych tekstów do publikacji. Redakcja zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego publikowania listów i nieodpłatnego wykorzystania publikowanych materiałów na stronie internetowej www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl. Za treść zamieszczonych ogłoszeń i listów redakcja nie odpowiada. Kopiowanie materiałów tylko za zgodą redakcji.