Targi Pracy Offerty 2018 - BIULETYN RAPORT - Policja Kujawsko-Pomorska

 

Targi Pracy Offerty 2018

Data publikacji 16.11.2018

W czwartek (15.11) odbyły Targi Pracy Offerty 2018, które są organizowane przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. Była to 13 edycja wydarzenia, które ma miejsce w Bydgoskiej Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka. Na targach obecna była kujawsko-pomorska policja.

Celem inicjatywy jest zmniejszenie dystansu między osobami poszukującymi pracy, a pracodawcami. W tym roku ponad stu wystawców poszukiwało chętnych do pracy. Rekrutowały takie sektory jak turystyka, wellnes, bankowość i finanse, logistyka, inżynieria, IT, a także instytucje publiczne.

Odwiedzający targi mieli okazję skorzystać ze wskazówek ekspertów w zakresie rekrutacji i doradców kariery w strefie konsultacyjnej, dowiedzieć się jak założyć i rozwinąć własną firmę. Na sali konferencyjnej odbywały się warsztaty „Udany start na rynku pracy”, „Jak Cię widzą tak Cię rekrutują” oraz „Spotkanie z przedsiębiorczością”. Dostępne były zajęcia z kreowania profesjonalnego wizerunku w sieci, bezpłatne zdjęcie do CV czy makijaż biznesowy.

Wśród wystawców znalazła się w tym roku także Komenda Wojewódzka Policji

w Bydgoszczy. Stoisko targowe naszej instytucji budziło spore zainteresowanie młodych ludzi. Pracownicy udzielali informacji jakie warunki należy spełniać, aby zostać policjantem - policjantką, a także jak przebiega procedura doboru do służby w Policji.

Zainteresowanym wręczane były kwestionariusze osobowe, profile kandydata oraz gadżety z logo Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Niewątpliwie wiele kwestii zostało wyjaśnionych, a niektóre wątpliwości potencjalnych kandydatów zostały rozwiane.

 

Joanna Wysocka Wydział kadr i Szkolenia

Autor: Joanna Wysocka Wydział kadr i Szkolenia
Publikacja: Piotr Pawlaczyk

Polecane filmy: Kanał YouTube KWP w Bydgoszczy

Aktualności Sztuki Wyboru

    Adres redakcji:
 
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, Wydział Komunikacji Społecznej, ul. Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz
tel. (52) 588 13 90
Napisz do nas
 
W sprawie nadsyłania materiałów redakcyjnych prosimy o kontakt:
asp. sztab. Paulina Malinowska, tel. (52) 588 13 20
paulina.malinowska@bg.policja.gov.pl
 
    Materiały prasowe:

Redakcja nie zwraca materiałów niezamówionych. Redakcja zastrzega sobie prawo skracania, adjustacji, zmiany tytułów i opracowania redakcyjnego przyjętych tekstów do publikacji. Redakcja zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego publikowania listów i nieodpłatnego wykorzystania publikowanych materiałów na stronie internetowej www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl. Za treść zamieszczonych ogłoszeń i listów redakcja nie odpowiada. Kopiowanie materiałów tylko za zgodą redakcji.