Policjanci WRD KWP w Bydgoszczy w Radiu PiK - Aktualności - Policja Kujawsko-Pomorska

Aktualności

Policja Kujawsko-Pomorska

Policjanci WRD KWP w Bydgoszczy w Radiu PiK

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy sierż. szt. Agnieszka Bubień i asp. Remigiusz Rakowski gościli na antenie Radia PiK. Funkcjonariusze wzięli udział w audycji pt. „Pytać każdy może”, poświęconej bezpieczeństwu na drodze. W audycji wzięli udział także Pan Michał Sitarek z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy oraz Pan Marek Weckwerth – dziennikarz "Gazety Pomorskiej”.

Wczoraj (02.01.20) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy sierż. szt. Agnieszka Bubień i asp. Remigiusz Rakowski wzięli udział w audycji Radia PiK pt. „Pytać każdy może”, poświęconej m.in. bezpieczeństwu na drodze. 

Rok 2019 na drogach w województwie kujawsko-pomorskim kończymy tragicznym bilansem. Zginęło ponad 200 osób, a rannych zostało prawie tysiąc.

Jakie działania podejmuje i będzie podejmowała policja drogowa w kwestii bezpieczeństwa na drogach? Jakie zmiany czekają kierowców w 2020 roku? Jak zachowania kierowców i nowe przepisy oceniają policjanci i dziennikarze specjalizujący się w bezpieczeństwie drogowym? Na te i inne pytania odpowiadali na antenie Radia PiK policjanci oraz inni zaproszeni goście tj. Pan Michał Sitarek z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy i Pan Marek Weckwerth – dziennikarz z „Gazety Pomorskiej”.

Zaproszeni do audycji eksperci apelowali do kierowców o kulturę na drodze i wzajemny szacunek wszystkich uczestników ruchu drogowego.                                                                               

Autor: asp. Remigiusz Rakowski
Publikacja: Kamila Ogonowska