Archiwum aktualności za 2013 rok

Policja Kujawsko-Pomorska

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra cały czas

Data publikacji 18.09.2015

W Zespole Szkół nr 14 w Bydgoszczy na ul. Kcyńskiej 49 odbyło się wczoraj (26.03.13) spotkanie edukacyjne, poświęcone przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej, przeprowadzone na podstawie scenariusza przedstawienia pt. „Happy End”, opracowanego w Wydziale Prewencji KWP w Bydgoszczy.

W Zespole Szkół nr 14 w Bydgoszczy na ul. Kcyńskiej 49 odbyło się wczoraj (26.03.13) spotkanie edukacyjne, poświęcone przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej, przeprowadzone na podstawie scenariusza przedstawienia pt. „Happy End”, opracowanego w Wydziale Prewencji KWP w Bydgoszczy. Zajęcia te zostały wylicytowane na aukcji wystawionej przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy podczas tegorocznego XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 3c Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy, którzy z uwagą wysłuchali opowieści i obejrzeli film. Uczniowie bardzo chętnie zabierali głos w dyskusji na temat problemów związanych z przemocą w szkole. Zajęcia przeprowadzili policjanci z Zespołu ds. Nieletnich Wydziału Prewencji KWP w Bydgoszczy: podkom. Marek Kolinski i asp. Adam Kumkowski.
Już wkrótce odbędą się kolejne spotkania wylicytowane podczas aukcji WOŚP. Tym razem będzie to profesjonalne szkolenie dla psów w zakresie posłuszeństwa. Ale to nie koniec – na realizację czeka jeszcze wyjątkowe szkolenie strzeleckie na Symulatorze Laser Shot, na którym ćwiczą policjanci, a także inne atrakcje.

asp. Adam Kumkowski
Wydział Prewencji
KWP w Bydgoszczy