Archiwum aktualności za 2012 rok

Policja Kujawsko-Pomorska

Owocna współpraca z bydgoskim Pałacem Młodzieży

Data publikacji 18.09.2015

Naczelnicy Wydziałów Prewencji i Komunikacji Społecznej KWP w Bydgoszczy spotkali się z Dyrekcją Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Celem tej wizyty było złożenie podziękowań za współpracę w organizacji tegorocznej edycji imprezy dla ...

Naczelnicy Wydziałów Prewencji i Komunikacji Społecznej KWP w Bydgoszczy spotkali się z Dyrekcją Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Celem tej wizyty było złożenie podziękowań za współpracę w organizacji tegorocznej edycji imprezy dla dzieci pod tytułem „Bezpieczeństwo z Mikołajem”, organizowanej już po raz czwarty z Caritas diecezji położonych na terenie naszego województwa.

Dzisiaj (13.03.12) Naczelnicy Wydziałów Prewencji i Komunikacji Społecznej KWP w Bydgoszczy mł. insp. Jarosław Świerczyński i podinsp. Maciej Wołczek udali się do Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Celem tej wizyty było złożenie na ręce dyrekcji podziękowań za współpracę w organizacji tegorocznej edycji imprezy dla dzieci pod tytułem „Bezpieczeństwo z Mikołajem”, organizowanej już po raz czwarty z Caritas diecezji położonych na terenie naszego województwa.

Podczas spotkania z Panią Dyrektor Joanną Busz oraz jej Zastępczynią ds. Pedagogicznych Panią Magdaleną Beredą funkcjonariusze rozmawiali również na temat planów dalszej współpracy oraz ustalony został termin kolejnego przedsięwzięcia, na które zaproszeni zostaną uczniowie klas IV-VI bydgoskich szkół podstawowych. W dniu 17 kwietnia wspólnie z Pałacem Młodzieży wystawione zostanie przedstawienie teatralne połączone z debatą dla młodzieży, na temat agresji spowodowanej brakiem tolerancji dla odmienności np. rasowej czy religijnej. W przedstawieniu tym, razem z młodzieżą koła teatralnego Pałacu Młodzieży, wystąpią policjanci z Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Bydgoszczy.Obie Panie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz maskotki kujawsko-pomorskiej Policji.


asp. szt. Marek Kolinski
Wydział Prewencji
KWP w Bydgoszczy