Archiwum aktualności za 2014 rok

Policja Kujawsko-Pomorska

Policyjne aukcje na rzecz XXII Finału WOŚP

Data publikacji 18.09.2015

Policjanci województwa kujawsko-pomorskiego zapraszają do wzięcia udziału w policyjnych aukcjach na rzecz XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach policyjne licytacje cieszyły się dużym powodzeniem, a co najważniejsze skorzystały na tym chore dzieci oraz ludzie w podeszłym wieku.

Policjanci województwa kujawsko-pomorskiego zapraszają do wzięcia udziału w policyjnych aukcjach na rzecz XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach policyjne licytacje cieszyły się dużym powodzeniem, a co najważniejsze skorzystały na tym chore dzieci oraz ludzie w podeszłym wieku. Podczas tegorocznego finału wspieramy zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz jak w roku ubiegłym godną opiekę medyczną seniorów.

W celu wsparcia tej szczytnej akcji możecie Państwo wziąć udział w następujących aukcjach:

POLFIN

Oficjalna maskotka kujawsko-pomorskiej Policji, która została wystawiona na aukcję jest wyjątkowa! To specjalnie przygotowana, niespotykana wersja w rozmiarze X…XXXL.

Postać sympatycznego delfina w mundurze policyjnym powołano do życia m.in. po to, aby kształtować wśród najmłodszych wizerunek policjanta jako osoby przyjaznej dzieciom, otwartej na ich problemy oraz dbającej w sposób bezpośredni o ich bezpieczeństwo.
Więcej informacji na stronie aukcji:

http://aukcje.wosp.org.pl/maskotka-polfin-od-kwp-bydgoszcz-i925765


ZAJĘCIA EDUKACYJNE
„HAPPY END”


To propozycja ciekawych zajęć edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych, które zostaną przeprowadzone przez policjantów Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Nie zwlekaj i już dziś zainwestuj w edukację swojego dziecka. Zaproś policjantów do Twojej szkoły lub klasy Twojego dziecka.
Więcej informacji na stronie aukcji:

http://aukcje.wosp.org.pl/zajecia-edukacyjne-dla-uczniow-szkol-happy-end-i925399SZKOLENIE DLA PSÓW


Czy chcesz się dowiedzieć jak właściwie postępować z psem? Jeżeli tak, to pomogą Ci w tym nasi policyjni fachowcy.

Siedem osób, które wylicytują najwyższe kwoty weźmie udział ze swoim psem w profesjonalnym szkoleniu w zakresie podstawowych elementów posłuszeństwa.

Atutem tego szkolenia jest również to, że wszystkie psy biorące w nim udział poddane zostaną specjalistycznemu badaniu klinicznemu, które przeprowadzi nasz policyjny lekarz weterynarii.
Więcej informacji na stronie aukcji:

http://aukcje.wosp.org.pl/policyjne-szkolenie-dla-psow-w-bydgoszczy-i925705SZKOLENIE NA STRZELNICY POLICYJNEJ TYPU LASER SHOT

Poczuj się jak prawdziwy policjant w akcji i sprawdź swój refleks w chwilach zagrożenia.

Trzy osoby, które wylicytują najwyższe kwoty wezmą udział w wyjątkowym szkoleniu strzeleckim na symulatorze Laser Shot, na którym szkoleni są policjanci i funkcjonariusze służb specjalnych.

Trenażer strzelecki umożliwia ćwiczenie i sprawdzenie swoich umiejętności w wirtualnych sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu. Urządzenie to wyposażone jest w pistolety typu Glock, posiadające odrzut zamka wymuszony poprzez sprężony gaz, co daje wrażenie strzelania ostrą amunicją!
Więcej informacji na stronie aukcji:

http://aukcje.wosp.org.pl/szkolenie-na-strzelnicy-policyjnej-typu-laser-shot-i925507SZKOLENIE Z ZAKRESU UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

Nabierz umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Od Ciebie i twoich umiejętności może zależeć życie ludzkie.
Udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej jest obowiązkiem każdej osoby, nie tylko ratownika medycznego czy policjanta. Pierwsza pomoc to czynności wykonane w celu zminimalizowania niekorzystnych następstw nieszczęśliwych wypadków. Często od prawidłowego wykonania tych czynności może zależeć życie ludzkie.
Sześć osób, które wylicytują najwyższą kwotę wezmą udział w wyjątkowych, czterogodzinnych zajęciach ze schematu BLS, a więc podstawowych czynności podtrzymujących życie (resuscytacja krążeniowo-oddechowa) z wykorzystaniem automatycznych defibrylatorów zewnętrznych BLS/AED. Poprowadzi je policyjny ratownik medyczny.
Więcej informacji na stronie aukcji:

http://aukcje.wosp.org.pl/szkolenie-z-zakresu-udzielania-pierwszej-pomocy-i925575


st. asp. Adam Kumkowski
Wydział Prewencji
KWP w BydgoszczyPolicyjne aukcje na rzecz XXII Finału WOŚP w powiecie inowrocławskim

Policyjne aukcje na rzecz XXII Finału WOŚP w powiecie lipnowskim

Policyjne aukcje na rzecz XXII Finału WOŚP w powiecie brodnickim


Policyjne aukcje na rzecz XXII Finału WOŚP w powiecie aleksandrowskim