Policja Kujawsko-Pomorska

Uczniów golubsko-dobrzyńskiej podstawówki "kręci bezpieczeństwo"

Data publikacji 26.05.2017

Uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu "kręci bezpieczeństwo". Dlatego, 90 dzieci z klas II-III wzięło udział w konkursie wiedzy oraz plastycznym pt. ,,Bezpieczna droga do szkoły i do domu”. Przed rozpoczęciem konkursu policjantka przypomniała dzieciom podstawowe zasady, jakimi muszą się kierować, aby bezpiecznie dotrzeć do szkoły i wrócić do domu. Spośród prac i zadań komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

Wczoraj ( 25.05.17 ) Szkoła Podstawowa nr 1  im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu zorganizowała konkurs dla uczniów klas II-III, w którym oceniana była wiedza dzieci na temat bezpiecznego korzystania z drogi, w tym znajomości podstawowych przepisów oraz znajomości znaków. Przed rozpoczęciem konkursu policjantka przeprowadziła pogadankę na temat zagrożeń istniejących na drodze, szczególnie dla dzieci, które rozpoczęły naukę szkolną oraz przypomniała podstawowe zasady korzystania z niej.

W wyniku przeprowadzonego konkursu komisja wyłoniła zwycięzców. Teraz dzieci czekają na uroczyste rozdanie dyplomów i nagród, które otrzymają od przedstawicieli golubsko-dobrzyńskich mundurowych podczas rozdania świadectw szkolnych na zakończenie roku szkolnego.

Autor: st. asp. Małgorzata Lipińska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Polecane filmy