Policja Kujawsko-Pomorska

Spotkanie Wojewody ze służbami ratowniczymi w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Data publikacji 22.06.2017

Spotkanie służb mundurowych z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim odbyło się podczas ćwiczeń Grupy Wodno-Nurkowej z KM PSP we Włocławku nad Jeziorem Orłowskim. Omówiono stan przygotowań do zbliżających się wakacji w ramach programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Wczoraj (21.06.17.) nad Jeziorem Orłowskim w powiecie lipnowskim Wojewoda Kujawsko-Pomorski  Mikołaj Bogdanowicz spotkał się z kierownictwem Policji, Straży Pożarnej oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień z powiatu włocławskiego oraz Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego PSP z Torunia. Wszyscy uczestnicy spotkania najpierw uczestniczyli w szkoleniu specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego, którzy w ramach programu „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” przygotowują się do zbliżających wakacji. Jednym z założeń programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, nad którym patronat objął Minister Mariusz Błaszczak jest promowanie bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz w razie potrzeby jak najszybszej pomocy  współpracujących ze sobą służb ratowniczych. 
Wojewoda podziękował wszystkim za zaangażowanie w bezpieczeństwo mieszkańców powiatu i województwa oraz życzył spokojnej służby podczas zbliżających się wakacji.  

Autor: st. post. Tomasz Tomaszewski
Publikacja: asp. Piotr Duziak
Ładowanie odtwarzacza...

Polecane filmy