Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Data publikacji 09.09.2019

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (08.09.2019) na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Przyłubie w powiecie bydgoskim. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe: honda, vw golf, peugeot oraz opel. Kierowca ostatniego z nich poniósł śmierć na miejscu. Siedem osób uczestniczących w zdarzeniu trafiło do szpitala.

Wczoraj (08.09.2019) około godziny 14:40 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na drodze krajowej nr 10 w Przyłubiu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą, podczas nieprawidłowego manewru wymijania, doprowadził do zderzenia z trzema jadącymi prawidłowo  pojazdami  marek: VW Golf, Peugeot 207 i Opel Meriva. 71-latek kierujący oplem poniósł śmierć na miejscu. Kierowca hondy oraz sześć kolejnych osób uczestniczących w zdarzeniu zostało przewiezionych do szpitala. Trzy z nich, po zaopatrzeniu medycznym, zostały zwolnione do domu, a cztery pozostały na obserwacji.

Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Autor: podkom. Lidia Kowalska
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska
  • Służby pracujące na miejscu śmiertelnego wypadku.
  • Uszkodzone pojazdy na miejscu zdarzenia. Jeden z nich leży na boku. Przy nich czynności wykonują strażacy.
  • Opel meriva oraz ustawiony przy nim parawan osłaniający służb.