WIADOMOŚCI

Policjanci szukają sprawców napadu na jubilera w Szubinie, pow. nakielski

Data publikacji 31.10.2019

Policjanci z Szubina, pow. nakielski, poszukują dwóch mężczyzn, którzy okradli sklep jubilerski w centrum miasta. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców proszone są o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło wczoraj (30.10.19) około 12.40 na ul. 3-ego Maja w Szubinie, pow. nakielski. Do znajdującego się tam sklepu jubilerskiego wszedł mężczyzna ciemnej karnacji i zainteresował się kupnem zegarków. Kiedy sprzedawczyni zajęta była rozmową z nim, do sklepu wszedł kolejny rzekomy klient i poszedł bezpośrednio do kantorka na zapleczu, skąd zabrał łańcuszki, a także gotówkę. Gdy wychodził został zauważony przez ekspedientkę. Kobieta próbowała odzyskać zabrane przez niego łupy, jednak została odepchnięta przez napastnika, po czym obaj mężczyźni uciekli. 

Policjanci z Komisariatu Policji w Szubinie, którzy prowadzą tę sprawę proszą wszystkich posiadających informacje na temat napadu lub przestępców, których wizerunki zarejestrowały kamery. o kontakt. Można przyjść osobiście do komisariatu lub telefonować pod numery: 52 39 11 610 lub 52 39 11 621.

Policjanci zapewniają anonimowość.


 

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: Kamila Ogonowska
  • Sprawca wchodzi do jubilera
  • Podejrzany wszedł do jubilera
  • Drugi podejrzany w kapturze wchodzi do jubilera
  • Sprawca chowa za kurtkę łupy