WIADOMOŚCI

Tragiczny bilans wypadku w powiecie toruńskim, policjanci apelują do świadków o kontakt

Data publikacji 02.12.2019

Dzisiaj w Steklinie w powiecie toruńskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W czołowym zderzeniu ciężarówki i samochodu osobowego zginęły 2 osoby. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Dzisiaj (2.12.19) około 7:05 na drodze krajowej nr 10 w Steklinie, pow. toruńskim, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej "drogówki" wynika, że kierujący osobowym oplem vectrą 55-latek, jadąc w kierunku Torunia, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Tam, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym mercedesem. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca i 49-letni pasażer "osobówki". Teraz, policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.

 

Autor: mł. asp. Wojciech Chrostowski
Publikacja: Kamila Ogonowska
  • Policjant wraz ze sprawcą wypadku
  • Akcja ratunkowa na miejscu wypadku
  • Policjant RD ze specjalistycznym sprzętem