Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 23.03.2020

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 34-letniemu mieszkańcowi gminy Pruszcz (pow. świecki), u którego kryminalni ze Świecia znaleźli narkotyki. Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzut. Odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości zakazanych środków.

W piątek (20.03.20)  policjanci z wydziału kryminalnego komendy w Świeciu ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Pruszcz (pow. świecki) mogą być ukryte narkotyki. Swoje ustalenia postanowili zweryfikować.

Podczas przeszukania policjanci znaleźli w kuchni w słoiku biały proszek. Wstępne testy wykazały, że to blisko 180 g amfetaminy. Ponadto, kryminalni zabezpieczyli wagę elektroniczną oraz kilkadziesiąt sztuk woreczków foliowych.  

34-letni właściciel narkotyków, jeszcze tego samego dnia, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za przestępstwo, o które jest podejrzany grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: sierż.szt. Damian Ejankowski
Publikacja: st.asp. Piotr Duziak

  • Policjant prowadzi zatrzymanego mężczyznę
  • Narkotyki w woreczku
Powrót na górę strony