Sukces grudziądzkich policjantów-judoków

Data publikacji 14.11.2012

W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie prawie 100 funkcjonariuszy Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i oczywiście Policji z całego kraju, zaprezentowało swoje sportowe umiejętności. Mundurowi z ...

W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie prawie 100 funkcjonariuszy Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i oczywiście Policji z całego kraju, zaprezentowało swoje sportowe umiejętności. Mundurowi z Grudziądza, którzy reprezentowali nasz region nie zawiedli. Jeden z nich st. sierż. Krzysztof Wiśniewski w swojej kategorii wagowej zdobył złoty medal!!!

St. sierż. Krzysztof Wiśniewski i st. sierż Michał Grzebieniewski to grudziądzcy policjanci, którzy z sukcesem  rywalizowali w Mistrzostwach Policji w Judo. Zawody odbyły się 25-26 października w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. W mistrzostwach wzięły udział również inne służby, co zaowocowało bardzo dużą frekwencją i rywalizacją na wysokim, ogólnopolskim poziomie. W zawodach nie zabrakło uznanych w polskim judo nazwisk, medalistów mistrzostw Polski.

W wadze ponad 100 kg  st. sierż. Krzysztof Wiśniewski – policjant Wydziału Kryminalnego KMP w Grudziądzu zdobył złoty medal. W wadze do 100 kg st. sierż. Michał Grzebieniewski – policjant wydziału prewencji zdobył 5 miejsce.