Rypiński policjant złotym medalistą

Data publikacji 25.09.2013

Policjanci z Rypina brali udział w finale Międzynarodowych Mistrzostw Motorowych Służb Mundurowych, który odbył się w Toruniu. Rypiński funkcjonariusz po raz kolejny udowodnił, że jest w tym dobry. Zajął pierwsze miejsce w kwalifikacji ...

Policjanci z Rypina brali udział w finale Międzynarodowych Mistrzostw Motorowych Służb Mundurowych, który odbył się w Toruniu. Rypiński funkcjonariusz po raz kolejny udowodnił, że jest w tym dobry. Zajął pierwsze miejsce w kwalifikacji ogólnej oraz otrzymał tytuł najlepszego policjanta.

W sobotę i niedzielę (14,15.09.2013r.) na torze kartingowym przy Motoarenie w Toruniu odbył się Finał Międzynarodowych Mistrzostw Motorowych Służb Mundurowych. Brali w nim udział funkcjonariusze wszystkich służb mundurowych. Rypińską komendę policji reprezentowali: asp. Mariusz Rafalski, asp. Krzysztof Rogoziński oraz mł. asp. Przemysław Krusiński. Podczas zawodów funkcjonariusze rywalizowali w kilku próbach samochodowych. Była również próba na motocyklu, quadzie oraz kartingu. Rypińska drużyna zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Oprócz klasyfikacji drużynowej była prowadzona również klasyfikacja indywidualna.

Asp. Krzysztof Rogoziński po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszy. Wszystkie próby przejechał bezbłędnie. Uzyskał też bardzo dobre czasy przejazdu. Ostatecznie w kwalifikacji ogólnej został złotym medalistą Międzynarodowych Mistrzostw Motorowych Służb Mundurowych. Zdobył również puchar dla najlepszego policjanta.

Medalistom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!