Poszukiwany schował się w szafce piętrowego łóżka - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Poszukiwany schował się w szafce piętrowego łóżka

Data publikacji 20.04.2017

Dzielnicowi z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali poszukiwanego 38-latka. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania schował się w dziecięcym pokoju w szafce piętrowego łóżka. Teraz spędzi najbliższe lata w celi, gdzie czeka go odsiadka za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości. Dodatkowo 38-latek odpowie również za kradzież zestawu garnków z jednego ze sklepów.

Wczoraj (19.04.17) dzielnicowi z komisariatu na toruńskim Podgórzu w jednym z mieszkań przy ul. Armii Ludowej zatrzymali 38-latka, który był poszukiwany przez toruński sąd. Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania, jednak informacje jakie zdobyli dzielnicowi oraz znakomite rozpoznanie pozwoliły ustalić miejsce, w którym może przebywać.

Kiedy mundurowi zapukali do drzwi wytypowanego wcześniej mieszkania 38-latek ukrył się w pokoju dziecięcym w szafce piętrowego łóżka. Na nic się jednak zdały wszelkie próby uniknięcia odsiadki. Mężczyzna trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższe kilka lat odsiadując wyrok m.in. za kradzież.

Na tym jednak nie koniec, gdyż śledczy z Podgórza ustalili, że ten sam mężczyzna stoi za kradzieżą zestawu garnków z jednego ze sklepów. Do zdarzenia doszło w połowie marca. Tego przestępstwa dokonał wspólnie z 40-latkiem i 35-latką, którzy już wcześniej usłyszeli w tej sprawie zarzuty.

Poszukiwanemu 38-latkowi za tę ostatnią kradzież grozi dodatkowo do 5 lat więzienia.

Autor: sierż. szt. Wojciech Chrostowski
Publikacja: Kamila Ogonowska