Policjanci wzięli udział w powiatowych targach pracy - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Policjanci wzięli udział w powiatowych targach pracy

Data publikacji 21.04.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie uczestniczyli w Targach Pracy i Edukacji. Targi odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Szkolnej 14 w Chełmnie.

Organizatorem Targów Pracy i Edukacji byli pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmnie, a współorganizatorem Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, którzy zaprosili do udziału w tym wydarzeniu wiele podmiotów, także przedstawicieli Policji.

Celem tego wydarzenia było nawiązanie bezpośredniego kontaktu osób poszukujących pracy z pracodawcami. Przedstawicielki chełmińskiej policji rozmawiały z mieszkańcami powiatu o pracy w "mundurze". Stoisko przyciągnęło uwagę uczestników imprezy. Największą grupę zainteresowanych pracą w policji stanowiła młodzież i to ona miała najwięcej pytań związanych z procesem rekrutacji. 

Specjalista ds Kadr i Szkolenia mr Justyna Buczkowska - Kańska  i asp. szt. Gabriela Andrzejczyk  z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie udzielały informacji na temat warunków przyjęcia do służby, w tym składanej dokumentacji. Na stanowisku można było także uzyskać informację odnośnie poszczególnych etapów postępowania kwalifikacyjnego oraz pobrać niezbędne kwestionariusze i broszury. 

Autor: asp. szt. Gabriela Andrzejczyk
Publikacja: asp. Piotr Duziak