Razem „rozkręcali” bezpieczeństwo - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Razem „rozkręcali” bezpieczeństwo

Data publikacji 29.09.2017

W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo... prze cały rok szkolny” zainicjowanej przez MSWiA , policjanci grudziądzkiej komendy wzięli udział w pikniku organizowanym przez Wydział Transportu Urzędu Miejskiego w Grudziądzu, skierowanego do uczniów szkół podstawowych. W trakcie imprezy organizatorzy wraz mundurowymi promowali bezpieczne zachowania na drodze.

Wczoraj (28.09.17) na terenie Grudziądzkiego Klubu Sportowego „Olimpia” odbył się piknik organizowany przez Wydział Transportu Urzędu Miejskiego w Grudziądzu dla uczniów szkół podstawowych. W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny”, której inicjatorem jest minister MSWiA Mariusz Błaszczak, wzięli udział również policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu. Podczas imprezy młodzież mogła zobaczyć sprzęt transportowy, który jest na wyposażeniu grudziądzkiego garnizonu.

Dodatkowo, mundurowi odpowiadali na pytania dzieci dotyczące zawodu policjanta oraz przypominali, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji i drobnych upominków.

Autor: sierż. szt. Maciej Szarzyński
Publikacja: Kamila Ogonowska