Kryminalni zabezpieczyli nielegalną amunicję i marihuanę - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Kryminalni zabezpieczyli nielegalną amunicję i marihuanę

Data publikacji 10.10.2017

Do ośmiu lat pozbawienia wolności grozi za posiadanie nielegalnej amunicji. Taką karą zagrożony jest 22-latek, u którego kryminalni z wydziału narkotykowego bydgoskiej komendy, znaleźli ponad 230 sztuk różnego rodzaju ostrej amunicji. Funkcjonariusze zabezpieczyli też marihuanę.

Do zdarzenia doszło wczoraj (09.10.2017) po południu, wówczas kryminalni z wydziału narkotykowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy namierzyli mieszkańca osiedla Smukała, podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe. Z ich informacji wynikało, że może posiadać zakazane środki psychoaktywne.

Policjanci przystąpili do działania i zapukali do drzwi jego mieszkania. Tam po przeszukaniu pomieszczeń znaleźli młynek z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana. To jednak nie był koniec niespodzianek. Funkcjonariusze zabezpieczyli w jednym z pokoi ponad 230 sztuk ostrej amunicji do różnego rodzaju broni palnej.

Podejrzewany przez kryminalnych 22-latek został namierzony i zatrzymany w miejscu pracy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz bydgoszczanin będzie odpowiadać za posiadanie nielegalnej amunicji, a także za posiadanie narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje już prokurator.

Autor: podkom. Przemysław Słomski
Publikacja: podkom. Przemysław Słomski