Mundurowi z wizytą u ,,Żabek" w przedszkolu - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Mundurowi z wizytą u ,,Żabek" w przedszkolu

Data publikacji 12.10.2017

Golubsko-dobrzyńscy mundurowi w ramach kampanii MSWiA ,,Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny” odwiedzili grupę ,,Żabek” w Przedszkolu Publicznym nr 2 im. Marii Konopnickiej. W trakcie wizyty dzieci miały okazję porozmawiać z policjantami o podstawowych zasadach jakich należy przestrzegać aby być bezpiecznym w drodze do przedszkola oraz w drodze do domu.

Golubsko-dobrzyńscy mundurowi w ramach kampanii MSWiA ,,Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny” odwiedzili grupę ,,Żabek” w Przedszkolu Publicznym nr 2 im. Marii Konopnickiej w Golubiu-Dobrzyniu.  W trakcie wizyty dzieci miały okazję porozmawiać z policjantami o podstawowych zasadach jakich należy przestrzegać aby być bezpiecznym w drodze do przedszkola oraz w drodze do domu.

Podczas spotkania mundurowi przypomnieli najmłodszym o podstawowych zasadach bezpiecznej zabawy w przedszkolu i w domu. Policjanci rozmawiali również z dziećmi na temat zasad jakie należy zachować aby droga do i z przedszkola była naprawdę bezpieczna oraz o sposobie postępowania w przypadku kontaktu z osobą obcą.

Maluch miały okazje zapoznać się z „akcesoriami” jakie policjant posiada w służbie m.in. kajdankami i radiostacją. Policjanci zasypywani pytaniami przez najmłodszych, starali się udzielać wyczerpujących odpowiedzi.

 

 

 

 

Autor: asp. szt. Małgorzata Lipińska
Publikacja: asp. Piotr Duziak