Jubileusze służby - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Jubileusze służby

Dziś w KWP w Bydgoszczy podczas uroczystej zbiórki Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy podziękował policjantom za długoletnią służbę. Wśród zasłużonych znaleźli się funkcjonariusze z 15, 20, 25 i 30-letnim stażem. Podczas uroczystości wręczono także rozkazy o awansach.

Podczas uroczystej zbiórki na sali konferencyjnej KWP w Bydgoszczy za wiele lat pracy na rzecz bezpieczeństwa podziękowana policjantom. Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała słowa podziękowania skierował do policjantów, którzy w tym roku obchodzili jubileusz 15, 20, 25 i 30-lecia służby.

W czasie uroczystości wręczono także rozkazy personalne o powołaniu na stanowiska komendanta i zastępców komendantów funkcjonariuszom, którzy do tej pory wykonywali zadania mając powierzone obowiązki. Wśród awansowanych znalazł się także Dowódca SPAP w Bydgoszczy.

Słowa gratulacji, ale także wsparcia i otuch policjanci usłyszeli od Kapelana kujawsko-pomorskich policjantów księdza Kapelana Stanisława Kotowskiego.

 

Publikacja: podinsp. Monika Chlebicz