Poszukujemy zaginionej 17-latki z Torunia - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Poszukujemy zaginionej 17-latki z Torunia

Data publikacji 16.04.2018

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują 17-letniej Pauliny Różańskiej. Zaginiona ostatni raz widziana była w okolicach szkoły przy ul. Jęczmiennej w miniony piątek - 13 kwietnia. Osoby, które znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Śródmieściu prowadzą poszukiwania 17-letniej Pauliny Różańskiej. 13 kwietnia tego roku około 8:05 zaginiona została zawieziona przez ojca na  zajęcia lekcyjne do szkoły przy ul. Jęczmiennej i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.          

Rysopis: wzrost 182 cm, waga ok. 75 kg., włosy proste, sięgające ramion - farbowane na kolor jasny rudy; znaki szczególne - podłużne blizny na wewnętrznych stronach przedramion oraz ud.

W dniu zaginięcia była ubrana w sportową szarą bluzę z kapturem zapinaną na zamek, koszulkę z długim rękawem w kratę koloru seledynowo-granatowego, szare sportowe buty, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, okulary korekcyjne w czerwono-czarnej oprawce. Miała przy sobie legitymację szkolną na swoje nazwisko oraz czarny plecak z żółtymi paskami.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny (56) 641-24-52 lub 997 i 112.

Autor: mł. asp. Wojciech Chrostowski
Publikacja: Kamila Ogonowska