Następny uczestnik bójki w centrum miasta zatrzymany - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Następny uczestnik bójki w centrum miasta zatrzymany

Data publikacji 10.05.2018

Kolejna osoba zatrzymana do sprawy bójki na ulicy Magdzińskiego w Bydgoszczy. To efekt współpracy bydgoskich i grudziądzkich kryminalnych. 43-latek wpadł na terenie Grudziądza. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

Mężczyzna został zatrzymany wczoraj (09.05.2018) po południu w Grudziądzu. Na jego trop wpadli kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców bydgoskiej komendy. Z ich wiedzy wynikało, że podejrzewany 43-latek ukrywa się przed policjantami najprawdopodobniej na terenie Grudziądza.

O tym też fakcie poinformowali kolegów z wydziału kryminalnego grudziądzkiej komendy. Współpraca i wymiana informacji pomiędzy funkcjonariuszami pozwoliła im na namierzenie poszukiwanego.

Zaskoczony 43-latek wpadł w ręce grudziądzkich policjantów na obrzeżach miasta. Mężczyzna tego samego dnia został dowieziony do Bydgoszczy, gdzie trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany trafi przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Podejrzewany znany jest policjantom ze środowiska pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich.

Przypomnijmy, że w sprawie bójki przy ulicy Magdzińskiego w Bydgoszczy zatrzymanych jest już siedem osób, z czego cztery są tymczasowo aresztowane.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski
Ładowanie odtwarzacza...