„I maluchy i starszaki, to bezpieczne przedszkolaki” - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

„I maluchy i starszaki, to bezpieczne przedszkolaki”

To hasło wielokrotnie wybrzmiało na konkursie przedszkoli z udziałem sześciolatków. W jury zasiadła dyrekcja filii przedszkola "Muzyczna Kraina" w Inowrocławiu, policjanci i kierownik inowrocławskich pływalni.

Przedszkole nr 14 „Muzyczna kraina” w Inowrocławiu zorganizowało wczoraj (13.06)  konkurs dla sześciolatków. Zmagania odbyły się pomiędzy dziećmi uczęszczającymi do wszystkich filii tego przedszkola. Celem konkursu było sprawdzenie wiadomości z zakresu znajomości zasad bezpieczeństwa i umiejętności radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach: na drodze, w kontaktach z obcymi, znajomości numerów alarmowych, a także bezpiecznego wypoczynku nad wodą. 

Konkurs odbył się z inicjatywy i został poprowadzony przez Panie Iwonę Grubalską i Izabelę Kusal. Dzieci zmagały się w trzyosobowych zespołach. Było edukacyjnie, kolorowo i radośnie, bo żadno z zadań nie zaskoczyło dzieci. Wszyscy odpowiadali wzorowo i zdobyli maksymalną ilość punktów. Policjanci uczestników konkursu obdarowali edukacyjnymi książeczkami i odblaskami. 
Gratulujemy sześciolatkom znajomości zasad bezpieczeństwa.

 

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. Piotr Duziak
Ładowanie odtwarzacza...