O zasadach "Bezpiecznych Wakacji" - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

O zasadach "Bezpiecznych Wakacji"

Data publikacji 14.06.2018

Dzielnicowy spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Lisewie, Szkoły Podstawowej we Wrockach oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gałczewie w ramach rozpoczynającej się akcji profilaktyczno-edukacyjnej pn. ,,Bezpieczne Wakacje 2018”. Podczas spotkania policjant rozmawiał z uczniami o zasadach jakich trzeba przestrzegać, aby bezpiecznie spędzić wakacje.

Wczoraj (13.06.18) asp. szt. Daniel Piotrowski z Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej w Lisewie, Wrockach oraz w Gałczewie aby porozmawiać o zasadach jakie trzeba przestrzegać, aby bezpiecznie spędzić letni wypoczynek, zarówno w domu, nad woda jak i na drodze.

Podczas spotkania uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane pytania, jak również zwracali się do policjanta ze swoimi wątpliwościami.  

Golubsko-dobrzyńscy policjanci do końca tego roku szkolnego, jak i przez cały czas letniego wypoczynku będą spotykać się z dziećmi i młodzieżą , aby rozmawiać o zasadach bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

Autor: asp. szt. Małgorzata Lipińska
Publikacja: asp. Piotr Duziak