WIADOMOŚCI

Awanse i medale dla policjantów i pracowników KWP w Bydgoszczy

Obchody Święta Policji w kujawsko-pomorskiem dobiegają końca. Uroczystość złożenia kwiatów pod Tablicą Pamięci oraz wręczenie odznaczeń i awansów policjantom i pracownikom Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy było elementem kończącym tegoroczne obchody.

Złożenie kwiatów pod Tablicą Pamięci Bohaterskich Funkcjonariuszy przez Kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz odmówienie modlitwy przez Kapelana kujawsko-pomorskich policjantów Księdza Prałata Stanisława Kotowskiego było uroczystością, które kończyło tegoroczne obchody Święta Policji w kujawsko-pomorskiem.

Na uroczystości, która odbyła się w sali konferencyjnej KWP w Bydgoszczy wręczono odznaczenie i medale policjantom i pracownikom komendy.

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała wraz z Wicewojewodą Kujawsko-Pomorskim Panem Józefem Ramlau wręczyli także awanse na wyższe stopnie służbowe.

Słowa gratulacji policjanci usłyszeli od Wicewojewody Pana Józefa Ramlaua, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Pawła Spychały oraz Kapelana Księdza Prałata Stanisława Kotowskiego.

Autor: podinsp. Monika Chlebicz
Publikacja: asp. Piotr Duziak