Wiadomości

Pierwsze miejsce wywalczyła policjantka z Torunia

W V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc we Wrocławiu wzięła udział policjantka toruńskiego garnizonu. Zajęła pierwsze miejsce w kategorii OPEN KOBIET plus 63 kilogramy.

W dniach 12-14.10.2018 w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu im. Gen. Jakuba Jasińskiego odbyły się V
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięła udział policjantka garnizonu toruńskiego sierż. szt. Marzena Grzelak. Policjantka wywalczyła I miejsce w kategorii OPEN KOBIET plus 63 kilogramy. To już kolejny sukces funkcjonariuszki toruńskiego Wydziału Ruchu Drogowego.

Przypomnijmy: W połowie maja w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyły się połączone imprezy o Puchar Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc oraz XIV Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Mężczyzn i Kobiet. Zawody miały na celu uczczenie pamięci Wojciecha Jastrzębia – podoficera Służby Więziennej, wieloletniego funkcjonariusza Aresztu Śledczego w Świdnicy.Wtedy organizatorami imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie i Areszt Śledczy w Świdnicy, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego  na lata 2015-2020. Na pomoście stanęło łącznie 87 zawodników oraz zawodniczek, którzy przyjechali do Dzierżoniowa z różnych części naszego kraju m.in. z Giżycka, Katowic, Kielc, Gdańska, Gdyni, Torunia, Krakowa, Wrocławia i Międzylesia.
W walce o Puchar Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc  w kategorii OPEN KOBIET  oraz w XIV Otwartych Mistrzostwach Dzierżoniowa  również w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Kobiet i Mężczyzn w kategorii OPEN KOBIET , pierwsze miejsca zajęła funkcjonariuszka reprezentująca Komendę Miejską Policji w Toruniu sierż. szt. Marzena Grzelak.