Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jeśli tak zadzwoń - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jeśli tak zadzwoń

Data publikacji 26.11.2018

Wiesz kim jest ta osoba lub gdzie ją znaleźć? Jeśli tak zadzwoń. Policjanci z komisariatu Toruń Śródmieście, którzy prowadzą postępowanie proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy włamania do szuflady i kradzieży kasetki z pieniędzmi.

Policjanci z komisariatu Toruń Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do szuflady na jednej z wysp usługowych w jednej z galerii przy ul. Broniewskiego. Do zdarzenia doszło w lutym 2016 roku. Nieznany dotąd sprawca nożem wyważył szufladę i zabrał z niej metalową kasetkę z gotówką.

Przeprowadzone dotąd czynności nie doprowadziły do wytypowania i zatrzymania sprawcy tego przestępstwa. Dlatego, kryminalni  z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście zdecydowali się opublikować monitoring oraz zdjęcia podejrzewanego mężczyzny. Policjanci nie wykluczają, że ten sam człowiek może stać za innymi tego typu zdarzeniami.

Jeżeli ktokolwiek z Państwa może pomóc w tej sprawie i rozpoznaje mężczyznę na zabezpieczonym materiale prosimy o pilny kontakt z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście pod numerami 56 641 24 52, 56 641 23 54, 56 641 25 04, a także 112.

 

Autor: podinsp. Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Kamila Ogonowska
Ładowanie odtwarzacza...