Pomóż policjantom namierzyć złodziei - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Pomóż policjantom namierzyć złodziei

Data publikacji 27.11.2018

Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu poszukują dwóch mężczyzn, którzy ukradli z pociągu walizkę. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów złodziei lub innych świadków.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu poszukują sprawców przestępstwa, do jakiego doszło 17 września tego roku pomiędzy 11:00 a 11:50 w Toruniu na Dworcu Głównym PKP przy ul. Kujawskiej 1. Dwóch mężczyzn podróżujących pociągiem relacji Łowicz-Gdańsk ukradło z niezabezpieczonego luku bagażowego walizkę z odzieżą i kosmetykami. Sprawcy, po kradzieży, wysiedli właśnie na dworcu w Toruniu. Straty wyniosły kilkaset złotych. W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać sprawców tego przestępstwa.

Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osoby przedstawione na zdjęciach o kontakt z policjantami z komisariatu Toruń - Podgórz, ul. Poznańska 127/129, numer telefonu 56 641 24 70 lub 112.

Autor: mł. asp. Wojciech Chrostowski
Publikacja: Kamila Ogonowska