WIADOMOŚCI

Żnińscy policjanci najlepsi w charytatywnym turnieju piłki nożnej

Data publikacji 03.12.2018

Żnińscy policjanci wzięli udział w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej „Pomoc dla Amelii”, zorganizowanym w celu zbierania pieniędzy na leczenie chorej Amelki. Po zaciętej walce funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Żninie zakończyli rozgrywki zdobywając pierwsze miejsce. Sierż. szt. Dawid Łukomski z KP Barcin został najlepszym zawodnikiem turnieju.

W minioną sobotę (1.12.18) w hali sportowej ZSP w Łeknie, woj. wielkopolskie, odbył się Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej „Pomoc dla Amelii”. W rozgrywkach wzięli udział policjanci z Wągrowca, Szamotuł, Obornik Wielkopolskich, Chodzieży, Piły, a także Żnina. Straż Pożarną reprezentowali funkcjonariusze z Chodzieży i Wągrowca. Swoją drużynę wystawił także Zespół Szkolno–Przedszkolny w Łeknie oraz Klub Radnych Bliżej Ludzi.

Wszyscy zawodnicy przystąpili do rywalizacji z pełnym zaangażowaniem, zapewniając kibicującym moc wrażeń. Poszczególne mecze odbywały się w systemie grupowym.

Po zaciętej rywalizacji największą ilość punktów i zwycięstwo w ostatecznej klasyfikacji zdobyli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Żninie. Drugie miejsce zajęli policjanci z KPP w Szamotułach, a trzecie PSP w Chodzieży. Sierż. szt. Dawid Łukomski z KP Barcin został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Autor: mł. asp. Wioleta Burzych
Publikacja: Kamila Ogonowska