Nie spodziewał się wizyty policjantów - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Nie spodziewał się wizyty policjantów

Złodziej był już w domu, kiedy do drzwi zapukali policjanci. Mundurowi w miejscu zamieszkania zatrzymali mężczyznę, który w jednym z marketów dokonał kradzieży rozbójniczej. 24-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Wczoraj (3.12.18) dyżurny komendy w Grudziądzu przyjął zgłoszenie o kradzieży, do której doszło w jednym z marketów. Do sklepu natychmiast pojechali policjanci. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że sprawca ukradł szlifierkę kątową, a następnie uciekł odpychając i grożąc interweniującemu pracownikowi ochrony. Zuchwałego złodzieja zarejestrował monitoring sklepowy. Po jego obejrzeniu policjanci już wiedzieli, gdzie mogą szukać sprawcy, bo go rozpoznali.

Stróże prawa zatrzymali 24–latka w mieszkaniu. Złodziej noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej. Śledczy nadal ustalają, jakie były wszystkie okoliczności zdarzenia. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Autor: asp. szt. Jacek Jeleniewski
Publikacja: Kamila Ogonowska