Narkotyki schowała w dziecięcym rowerku - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Narkotyki schowała w dziecięcym rowerku

Data publikacji 10.01.2019

Radziejowscy policjanci zatrzymali dwie kobiety, które posiadały narkotyki. Jedna z nich odpowie dodatkowo za ich udzielanie. Policjanci podczas przeszukania jej posesji znaleźli w stojącym tam dziecięcym rowerku kilkadziesiąt porcji.

Cała sprawa zaczęła się w poniedziałek (7.01.19) wieczorem na ul. Słonecznej w Piotrkowie Kujawskim, pow. radziejowski. Policjanci z miejscowego posterunku wylegitymowali 19-latkę. Kobieta, podczas kontroli, zachowywała się nerwowo. Okazało się, że ma przy sobie 0,6 g marihuany. Została zatrzymana i przewieziona na posterunek.

Dalej sprawą zajęli się kryminalni, którzy ustalili, że narkotyki mogła jej sprzedać 25-letnia mieszkanka pow. radziejowskiego. W trakcie przeszukania jej posesji, w stojącym na podwórku dziecięcym rowerku, policjanci znaleźli woreczki strunowe z suszem roślinnym. Jak się okazało, było to blisko 37 g marihuany. Zatrzymana 25-latka usłyszała zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających, natomiast jej "klientka" odpowie za posiadanie środków odurzających.
Teraz sprawą kobiet zajmie się radziejowski sąd, który zdecyduje o wymiarze kary.

Autor: asp. szt. Marcin Krasucki
Publikacja: Kamila Ogonowska
Ładowanie odtwarzacza...