Poszukiwany nie uciekł daleko - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Poszukiwany nie uciekł daleko

Data publikacji 11.01.2019

Funkcjonariusze z posterunku w Złejwsi Wielkiej, pow. toruński, zatrzymali 30-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Wybiegł z samochodu i próbował uciec policjantom. Jego wysiłki spełzły na niczym. Teraz spędzi najbliższe lata w celi, gdzie czeka go odsiadka za przestępstwa narkotykowe, których dopuścił się w przeszłości.

Wczoraj (10.01.19) około 20:30 mundurowi z Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej, pow. toruński, podczas patrolowania miejscowości Czarne Błoto zauważyli osobowe bmw. Policjanci postanowili zatrzymać auto do kontroli. Po wydaniu polecenia do zatrzymania się samochód zjechał w leśną drogę i po chwili zatrzymał się. Z tylnego siedzenia wyskoczył wtedy pasażer, który zaczął uciekać. Policjanci od razu wysiedli z radiowozu ruszyli za nim w pościg. Po kilkudziesięciu metrach dogonili go i obezwładnili.

Szybko wyszło na jaw co było przyczyną takiego zachowania. Okazało się, że 30-latek jest poszukiwany przez toruński sąd listem gończym. Mężczyzna trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższych kilka lat, odsiadując wyrok za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Autor: mł. asp. Wojciech Chrostowski
Publikacja: Kamila Ogonowska