Kolejny zarzut usłyszy za kratami - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Kolejny zarzut usłyszy za kratami

Data publikacji 13.02.2019

Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny, aby zrealizować nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego. Na miejscu nikogo nie zastali. Kilka chwil później zatrzymali do kontroli volkswagena, którym 48-latek kierował mimo orzeczonego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Kolejny zarzut usłyszy już za kratami.

Wczoraj (12.02.19) policjanci z posterunku w Dobrzyniu nad Wisłą, pow. lipnowski, pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny, na którego wystawione zostały dwa nakazy doprowadzenia do zakładu karnego. Na miejscu nikogo nie zastali, ale podczas patrolu okolicy zauważyli auto, które należało do szukanego mężczyzny.
Gdy zbliżyli się do niego rozpoznali w nim kierowcę, który właśnie ich mijał. Zatrzymali więc samochód do kontroli. Podczas czynności okazało się, że 48-letniego mieszkańca gm. Dobrzyń nad Wisłą obowiązuje zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Zgodnie z poleceniem sądu mężczyzna został wczoraj odwieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. Nowy zarzut za kierowanie autem pomimo orzeczonego zakazu usłyszy już za kratami.

Autor: podkom. Małgorzata Małkińska
Publikacja: Kamila Ogonowska