WIADOMOŚCI

Poszukujemy świadków wywrócenia się cysterny w Samszycach w powiecie radziejowskim

Radziejowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, w którym doszło do wywrócenia się cysterny z paliwem. Funkcjonariusze dotarli do monitoringu, na którym widać pojazd oraz kierowcę. Z policyjnych ustaleń wynika, że to on przyczynił się do tego zdarzenia. Wszystkich świadków prosimy o kontakt.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do jakiego doszło w minioną sobotę 9 marca około 9:45 w m. Samszyce (gm. Osięciny) na drodze krajowej nr 62. Jak ustalili policjanci, z drogi podporządkowanej W 267 wyjechało osobowe auto - prawdopodobnie opel astra II (bdb), którego kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce z cysterną. Kierowca ciężarówki, aby uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze, a następnie do rowu, gdzie pojazd przewrócił się na bok.

Policjanci dotarli do zapisu monitoringu, na którym zarejestrowane jest to zdarzenie. Wszystkie osoby, które rozpoznają pojazd lub osobę lub były świadkami zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z komendy powiatowej w Radziejowie ul. Kościuszki 31, pod nr tel. 54 231 84 00; 54 231 84 58. 

Autor: asp. szt. Marcin Krasucki
Publikacja: Kamila Ogonowska
Ładowanie odtwarzacza...