WIADOMOŚCI

Policjanci z Włocławka zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków

Data publikacji 22.03.2019

Kryminalni z Włocławka podejrzewając, że 26-latek może posiadać w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków przeszukali jego mieszkanie. Znaleźli tam blisko 160 g marihuany i 30 g amfetaminy. Mężczyźnie grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator już zastosował wobec niego dozór.

Włocławscy policjanci uzyskali informację, że 26-latek może przechowywać w swoim mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. W miniony wtorek (19.03.19) postanowili zweryfikować te przypuszczenia i udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. 

Dotychczasowe ustalenia okazały się prawdziwe, bowiem w mieszkaniu 26-letniego mieszkańca Zazamcza znaleźli podejrzanie wyglądający susz roślinny i biały proszek. Po wstępnych badaniach okazało się, że jest to blisko 160 g marihuany i niemal 30 g amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do prokuratury, gdzie zastosowano wobec niego dozór policyjny. Odtąd podejrzany będzie musiał stawiać się w jednostce policji trzy razy w tygodniu. 

Autor: nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Publikacja: Kamila Ogonowska