WIADOMOŚCI

Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas „Dni Włocławka”

Data publikacji 17.06.2019

Włocławscy policjanci, wspólnie z innymi służbami, zabezpieczali imprezy z okazji „Dni Włocławka”. Przez te dni włocławianie mogli się spokojnie bawić, bo nad ich bezpieczeństwem czuwali mundurowi, którzy nie odnotowali poważniejszych zdarzeń związanych z imprezami.

Przez trzy dni weekendu włocławscy policjanci (14-16.06.19) dbali o to, by włocławianie mogli bezpiecznie uczestniczyć w imprezach plenerowych i koncertach organizowanych w ramach obchodów "Dni Włocławka" czy też przejeździe ulicami miasta mistrzowskiej drużyny Anwilu. Zawsze w takich sytuacjach funkcjonariuszy wspierają inne służby porządkowe i ratownicze. Zadaniem mundurowych było pilnowanie bezpieczeństwa na ulicach w pobliżu imprez, jak również kontrolowanie i zabezpieczenie ruchu drogowego. Natomiast od strony rzeki, nad bezpieczeństwem uczestników imprez, dbali policjanci Ogniwa Prewencji na Wodach KMP we Włocławku wspólnie z ratownikami WOPR Włocławek. 

Tegoroczne obchody „Dni Włocławka” przebiegły w spokojnej atmosferze i policjanci nie odnotowali żadnych poważnych zdarzeń związanych z imprezami czy koncertami.

 

Autor: sierż. Tomasz Tomaszewski
Publikacja: Kamila Ogonowska
  • Policyjne ogniowo na Wiśle
  • Dwa radiowozy dbają o bezpieczeństwo uczestników "Dni Włocławka"
  • Policjanci pilotują zwycięską drużynę Anwilu
  • Radiowóz pilotuje nadjeżdżających mistrzów Anwilu
  • Policjanci pilotują przejazd Mistrzów ulicami Włocławka
  • Policyjny patrol
Ładowanie odtwarzacza...