Dzisiaj Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy spotkał się z policyjnymi seniorami - 2007

Policja Kujawsko-Pomorska

Dzisiaj Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy spotkał się z policyjnymi seniorami - 2007

Data publikacji 18.09.2015

Na stałe w kalendarz przedświątecznych imprez wpisało się uroczyste spotkanie Komendanta Wojewódzkiego Policji z policyjnymi seniorami. I tego roku, emeryci i renciści kujawsko-pomorskiego garnizonu tłumnie zasiedli przy pięknie ...

Spotkanie z senioramiNa stałe w kalendarz przedświątecznych imprez wpisało się uroczyste spotkanie Komendanta Wojewódzkiego Policji z policyjnymi seniorami. Sądząc po liczbie gości, którzy każdego roku uczestniczą w uroczystości cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem.

I tego roku, emeryci i renciści kujawsko-pomorskiego garnizonu tłumnie zasiedli przy pięknie udekorowanych i zastawionych słodkim poczęstunkiem stołach. Tym razem wyjątkowości imprezy dodał fakt, że aż sześćdziesięciu z nich w 2007 roku obchodzi swoje 75 urodziny. Przy blasku choinki i dźwiękach kolęd, 7 par świętowało także swoje złote i diamentowe gody. Wszyscy jubilaci z rąk komendanta wojewódzkiego otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy i albumy, a jubilatki dodatkowo symboliczną różę. Na uroczystość, zawitał także kapelan bydgoskich policjantów ksiądz I tego roku, emeryci i renciści kujawsko-pomorskiego garnizonu tłumnie zasiedli przy pięknie udekorowanych i zastawionych słodkim poczęstunkiem stołach.Stanisław Kotowski, który obdarował zaproszonych świętymi obrazkami i jak zawsze rozbawił dowcipem.

Jak każdego roku, tak i tym razem spotkanie, w którym oprócz komendanta, jego zastępców, kapelana i gości uczestniczył również Pan Roman Skrzeszewski – prezes kujawsko-pomorskiego zarządu wojewódzkiego stowarzyszenia emerytów i rencistów policyjnych w Bydgoszczy, przebiegało w radosnej, świątecznej atmosferze.

Odniosłam wrażenie, że seniorzy z niecierpliwością oczekują tradycyjnego przedświątecznego spotkania, bo miło pogawędzić ze znajomymi o tym co było, jest i będzie w nadchodzącym Nowym Roku, tym razem 2008.

Kamila Ogonowska
Zespół Prasowy KWP