Przedświąteczne spotkanie z komendantem wojewódzkim - 2007 - Policja Kujawsko-Pomorska

Przedświąteczne spotkanie z komendantem wojewódzkim - 2007

Policja Kujawsko-Pomorska

Przedświąteczne spotkanie z komendantem wojewódzkim - 2007

Data publikacji 18.09.2015

6 grudnia, 2007 r. w godzinach popołudniowych, w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, odbyło się uroczyste spotkanie Komendanta Wojewódzkiego, insp. Krzysztofa Gajewskiego, z wdowami po poległych w służbie policjantach oraz ich dziećmi.

Spotkanie z komendantem6 grudnia, 2007 r. w godzinach popołudniowych, w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, odbyło się uroczyste spotkanie Komendanta Wojewódzkiego, insp. Krzysztofa Gajewskiego, z wdowami po poległych w służbie policjantach oraz ich dziećmi.

Spotkanie to miało charakter świąteczny; przy choince, akompaniamencie kolęd oraz przy poczęstunku komendant rozmawiał z dziewięcioma paniami oraz dwanaściorgiem dzieci, głównie w wieku szkolnym, ale byli wśród nich także już i studenci.Uczestnikami spotkania byli również komendanci miejscy i powiatowi z jednostek, na terenie których mieszkają zaproszeni przez komendanta goście, tj. Komendanci Miejscy Policji z Grudziądza, Spotkanie z komendantemTorunia i Włocławka oraz Komendanci Powiatowi Policji z Rypina, Brodnicy i Inowrocławia, a także przewodniczący oraz wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów: asp. sztab. Jarosław Hermański i st. asp. Jerzy Bronicki.

Nie zabrakło również kapelana policji, księdza Stanisława Kotowskiego. Spotkanie tego typu odbyło się po raz pierwszy, a z inicjatywą wystąpił sam Komendant Wojewódzki. O organizację zadbał Wydział Kadr i Szkolenia, a jego naczelnik mł. insp. Dariusz Dopke, osobiście czuwał nad prawidłowym przebiegiem tego świątecznego spotkania. Miejmy nadzieję, że taka forma spotkań wejdzie na stałe do kalendarza komendanta wojewódzkiego w okresie świątecznym.
 
autor: Joanna Napiórkowska