Policyjne pokazy w „Domach Dziecka” - Policja Kujawsko-Pomorska

Policyjne pokazy w „Domach Dziecka”

Policja Kujawsko-Pomorska

Policyjne pokazy w „Domach Dziecka”

Data publikacji 18.09.2015

W dniu 28.05.2010r. funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Bydgoszczy wspólnie z zawodnikami Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Muaythai zorganizowali pokaz sportów walki, samoobrony i technik interwencji na festynie z okazji „Dnia Dziecka” w Bydgoskim Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, przy ul. Traugutta 5.

PolicjaW dniu 28.05.2010r. funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Bydgoszczy wspólnie z zawodnikami Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Muaythai zorganizowali pokaz sportów walki, samoobrony i technik interwencji na festynie z okazji „Dnia Dziecka” w Bydgoskim Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, przy ul. Traugutta 5.
Była to już druga impreza, na której gościli policjanci. Pierwszy pokaz został przeprowadzony w placówce przy ul. Stolarskiej 2 w Bydgoszczy 30.04.2010r. w ramach festynu „Powitanie Wiosny”. Sprawność działania funkcjonariuszy wywarła ogromne wrażenie na dzieciach, które każdą akcję nagradzały gromkimi brawami. W trakcie festynów odbył się także pokaz tresury psów policyjnych oraz sprzętu, będącego na wyposażeniu Policji.

Policja
Policja
Policja


Opracował: podkom. Robert Miękczyński
Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy