Wojewódzki Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej - 2010 - Policja Kujawsko-Pomorska

Wojewódzki Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej - 2010

Policja Kujawsko-Pomorska

Wojewódzki Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej - 2010

Data publikacji 18.09.2015

24 czerwca 2010 r. został rozegrany „Wojewódzki Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej”. Impreza, przygotowana przez Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy, odbyła się na boiskach klubu sportowego „Gwiazda” w Bydgoszczy. W turnieju udział wzięło 9 dwuosobowych drużyn składających się

Policja24 czerwca 2010 r. został rozegrany „Wojewódzki Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej”. Impreza, przygotowana przez Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy, odbyła się na boiskach klubu sportowego „Gwiazda” w Bydgoszczy. W turnieju udział wzięło 9 dwuosobowych drużyn składających się z funkcjonariuszy Policji reprezentujących KMP w Bydgoszczy, KPP w Nakle nad Notecią, KMP w Toruniu oraz KPP w Aleksandrowie Kujawskim.

PolicjaPierwsze miejsce po zaciętej walce zdobył zespół w składzie: st. sierż. Jarosław Lupa i st. sierż. Robert Walczak, reprezentujących KMP w Bydgoszczy, drugie: mł. asp. Marek Makowiecki i post. Przemysław Chrapkowski również z KMP w Bydgoszczy, natomiast trzecie: post. Bartłomiej Pałubicki i post. Michał Szpechciński z KPP w Nakle nad Notecią. Nagrody dla finalistów ufundował Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy.

Turniej został zorganizowany po raz pierwszy i mamy nadzieję, że wpisze się na stałe w kalendarz wydarzeń sportowych, ciesząc się coraz większą popularnością.

Policja
Policja
Policja
nadkom. Roman Kajzer
WKiSz KWP w Bydgoszczy
tekst i zdjęcia