Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej - Policja Kujawsko-Pomorska

Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej

Policja Kujawsko-Pomorska

Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej

Data publikacji 18.09.2015

W dniach 16-17.04.2008 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim, odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej.

FinaliściW dniach 16-17.04.2008 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim, kolejny raz odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej. W fazie eliminacyjnej drużyny, podzielone na dwie grupy rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Do drugiej rundy przeszły zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca w swoich grupach. W półfinale spotkały się zespoły KMP Bydgoszcz i OPP Bydgoszcz (3:0 dla KMP Bydgoszcz) oraz KMP Toruń i KPP Nakło n/Notecią (3:1 dla KMP Toruń).
W wielkim finale reprezentacja KMP w Bydgoszczy po zaciętej i emocjonującej walce wygrała z reprezentacją KMP w Toruniu 3:1, zdobywając Mistrzostwo Policji województwa kujawsko-pomorskiego w Piłce Siatkowej. W meczu o III miejsce drużyna OPP w Bydgoszczy wygrała z drużyną KPP w Nakle n/Notecią 3:1.
Zespoły, które zajęły miejsca I-III zostały uhonorowane pucharami i nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Krzysztofa Gajewskiego.
Ostatecznie reprezentacje biorące udział w Mistrzostwach zajęły następujące miejsca:
1. KMP Bydgoszcz
2. KMP Toruń
3. OPP Bydgoszcz
4. KPP Nakło n/Notecią
5. KWP Bydgoszcz
6. KPP Sępólno Kraj.
7. KPP Żnin
8. KPP Rypin
9. KPP Mogilno
10. KPP Radziejów
Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników. Jednocześnie zapraszamy policjantów garnizonu kujawsko-pomorskiego do brania udziału w zawodach sportowych organizowanych przez Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy.
Opracował:
asp. szt. Dariusz Łenski