Dopalacze kradną życie

Dopalacze kradną życie

Data publikacji 18.09.2015

Golubsko-Dobrzyńscy mundurowi wspólnie z pracownikami Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej spotkali się z młodzieżą w Publicznym Gimnazjum w Zbójnie, aby poruszyć niezwykle istotny w dzisiejszych czasach problem tzw. dopalaczy i ...

Golubsko-Dobrzyńscy mundurowi wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej spotkali się z młodzieżą w Publicznym Gimnazjum w Zbójnie, aby poruszyć niezwykle istotny w dzisiejszych czasach problem tzw. dopalaczy i narkotyków.

W trakcie spotkania młodzież mogła dowiedzieć się czym są tzw. dopalacze i narkotyki, a także jaką cenę młody człowiek może zapłacić jeśli zdecyduje się „eksperymentować” z tego rodzaju substancjami. Prelekcja miała na celu podniesienie świadomości młodzieży na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą zażywanie środków psychoaktywnych. Policjanci starali się uświadomić uczestników spotkania o odpowiedzialności karnej będącej konsekwencją posiadania i zażywania substancji prawem zabronionych. Pani Hanna Bożejewicz z Powiatowej Stacji Sanitarno—Epidemiologicznej w Golubiu-Dobrzyniu przestrzegała przed problemami zdrowotnymi i społecznymi jakie mogą być konsekwencją zażywania środków odurzających.

st. asp. Małgorzata Lipińska
KPP Golub-Dobrzyń

Autor:
Publikacja:

Powrót na górę strony