Uprzejmi Kierujący na bydgoskich drogach - Wiadomości - Policja Kujawsko-Pomorska

Wiadomości

Uprzejmi Kierujący na bydgoskich drogach

Data publikacji 29.05.2020

Dzisiaj (29.05.2020) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wspólnie z przedstawicielem Bydgoskiego Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej zorganizowali akcję skierowaną do kierujących, którzy bezpiecznie ustępowali pierwszeństwa pieszym przechodzącym na pasach.

Od godz. 9.00 na ul. Wojska Polskiego w Bydgoszczy, w rejonie przejścia dla pieszych, bydgoscy policjanci wspólnie z Panem Tomaszem Okońskim z Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, zorganizowali akcję skierowaną do kierujących stosujących się do przepisów ruchu drogowego, którzy bezpiecznie ustępowali pierwszeństwa osobom przechodzącym przez jezdnię na przejściu dla pieszych.

Uprzejmi kierujący za swoje zachowanie godne wyróżnienia otrzymali zapachowe zawieszki do samochodu oraz podziękowania za prawidłowe postępowanie.

Powyższa akcja będzie dalej kontynuowana w różnych miejscach na terenie miasta Bydgoszczy.

Autor: mł. asp. Rafał Wohlfeil/ Wydział Prewencji KMP w Bydgoszczy
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska

  • Policjant wręcza nagrodzonemu kierowcy upominek. W tle przedstawiciel Bydgoskiego Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej.
  • Policjant i przedstawiciel Bydgoskiego Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej wręczają nagrodzonemu kierowcy upominek.
  • Upominki oraz tarcza do zatrzymywania pojazdów leżące na masce radiowozu.
  • Policjanci i przedstawiciel Bydgoskiego Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej podczas działań.
  • Policjant wręcza upominek kobiecie kierującej autem.
  • Policjanci wraz z przedstawicielem Bydgoskiego Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej podczas działań.