Filmowe porady Polfina i chełmińskiej policjantki - Wiadomości - Policja Kujawsko-Pomorska

Wiadomości

Filmowe porady Polfina i chełmińskiej policjantki

Data publikacji 28.05.2020

Z uwagi na to, że w obecnym czasie szkoły i przedszkola nie funkcjonują w pełnym wymiarze co uniemożliwia spotkania z dziećmi, policjantki razem z Polfinem nagrały filmik o bezpieczeństwie, który trafi do najmłodszych drogą elektroniczną.

Czas panującej pandemii uniemożliwia organizację spotkań profilaktycznych. Jednak dla chełmińskich policjantek nie jest to przeszkoda nie do pokonania. Troszcząc się o bezpieczeństwo najmłodszych funkcjonariuszki nagrały filmik, na którym jedna z nich przedstawia podstawowe zasady bezpieczeństwa. Policjantka omawia reguły właściwego zachowania na drodze, porusza temat numeru alarmowego 112 czy też przypomina o zasadach higieny.  

Całość uświetnia swoją obecnością Polfin - maskotka kujawsko – pomorskiej Policji,  który wraz z funkcjonariuszką przekazuje dzieciom cenne porady.

Nagranie niebawem trafi do chełmińskich szkół i przedszkoli. Mamy nadzieję, że z uśmiechem na twarzy przypomnicie sobie jak właściwie dbać o swoje bezpieczeństwo. Dodatkowo zachęcamy dzieciaki do pobrania i pokolorowania obrazka, o którym mówi Polfin.

Życzymy dobrej zabawy połączonej z edukacją.

Autor: asp. Dorota Lewków
Publikacja: st. sierż. Szymon Tworowski

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 28.14 MB)

Pliki do pobrania