Wiadomości

Przedszkolaki dziękują włocławskim policjantom za ich ofiarność i zaangażowanie w czasach pandemii

Data publikacji 21.10.2020

Podziękowania dla włocławskich policjantów za ich ofiarność i zaangażowanie w tym szczególnym okresie, jakim jest epidemia koronawirusa, trafiły ostatnio w ręce mundurowych. Dzieci z Przedszkola „Jaś i Małgosia” wykonały piękne laurki ze słowami wsparcia i życzeniami dla stróżów prawa. Ten piękny gest mobilizuje nas jeszcze bardziej do wytrwałej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa nas wszystkich. Dziękujemy!

Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 32 przy ulicy Kaliskiej we Włocławku sprawiły mundurowym wspaniały prezent. Do jednostki policji wpłynęły laurki przygotowane przez przedszkolaków oraz ich wychowawców. Własnoręcznie wykonane dzieła zawierały piękną treść:

„'To, co robicie dla innych jest tym, co naprawdę warto robić' Lewis Carrol
Gumisie z Przedszkola nr 32 pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia pracownikom Policji, dziękujemy Wam za ofiarność i zaangażowanie w swoją trudną i odpowiedzialną pracę szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie. Przesyłamy buziaki".

Powyższe słowa wskazują na to, że ciężka praca funkcjonariuszy policji jest doceniana i zauważana przez najmłodszych mieszkańców Włocławka. Jest to szczególnie ważne dla stróżów prawa, którzy każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie dla bezpieczeństwa nas wszystkich.

Za te piękne życzenia oraz słowa uznania i wsparcia serdecznie dziękujemy wychowawcom i maluchom z Przedszkola „Jaś i Małgosia”. Tęsknimy za Wami i mamy nadzieję, że niedługo się spotkamy!

Autor: st. sierż. Anita Szefler-Ciupinska
Publikacja: st.asp. Piotr Duziak

  • Laurki z podziękowaniami dla policjantów
  • Laurki z podziękowaniami dla policjantów
  • Laurki z podziękowaniami dla policjantów
  • policjantka czyta kartkę z podziękowaniami
  • Policjantka prezentuje kartki z podziękowaniami