Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Wiadomości - Policja Kujawsko-Pomorska

Wiadomości

Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 23.10.2020

Grudziądzcy kryminalni zatrzymali 23-latka, u którego w mieszkaniu zabezpieczyli 160 gram różnego rodzaju narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę (21.10.20) grudziądzcy kryminalni, zajmujący się przestępczością narkotykową, weszli do jednego z mieszkań w Grudziądzu, gdzie miały być przechowywane narkotyki. Przeszukanie potwierdziło wcześniejsze policyjne ustalenia. Grudziądzcy stróże prawa zabezpieczyli różnego rodzaju narkotyki. Mieszkający tam 23-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Zabezpieczone środki zostały poddane testom w laboratorium. Badania potwierdziły, że jest to blisko 100 g marihuany, ponad 43 g amfetaminy i blisko 20 g metaamfetaminy.

Dzisiaj (23.10.20) śledczy przedstawili 23-letniemu mieszkańcowi Grudziądza zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem, zobowiązany został do poręczenia majątkowego i ma zakaz opuszczania kraju. Za przestępstwo, o które jest podejrzany może trafić za kraty nawet na 10 lat.

Autor: podkom. Robert Szablewski
Publikacja: st.asp. Piotr Duziak