Bydgoscy policjanci poszukują zaginionego TOMASZA KARNOWSKIEGO - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Bydgoscy policjanci poszukują zaginionego TOMASZA KARNOWSKIEGO

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą poszukiwania 36-latka, który 05 lipca 2020 r. wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z ustaleń wynika, że może on przebywać na terenie Szwecji. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia mężczyzny.

Komisariat Policji Bydgoszcz-Śródmieście został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu:

TOMASZA KARNOWSKIEGO lat 36,

który 05 lipca 2020 r. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. W dniu 10 lipca 2020 r. rodzina zgłosiła jego zaginięcie śródmiejskim policjantom.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: 172 cm wzrostu, sylwetka krępa, włosy krótkie koloru ciemny blond, nos prosty długi, oczy szare (zez), uzębienie niepełne, blizna po operacji wyrostka.

UBIÓR: zaginiony ubrany był w czarną bluzę z kapturem zapinaną na zamek, spodnie dresowe koloru szarego, trampki koloru czarnego.

Z przekazanej przez rodzinę informacji wynika, że w dniu 09 lipca 2020 r. około godz. 18:00 zaginiony był widziany w Malmo w Szwecji. Tam też została mu wykonana powyższa fotografia.

Ktokolwiek zna jego miejsce pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 11 59 albo na numer alarmowy Policji 112.

Autor: podkom. Lidia Kowalska
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska