Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Wiadomości - Policja Kujawsko-Pomorska

Wiadomości

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 13.04.2021

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie gróźb karalnych, naruszenia czynności narządu ciała oraz kradzieży. Do zdarzenia doszło 30 stycznia 2021 roku w dwóch marketach. W jednym sklepie ukradł czekoladę, natomiast w drugim markecie pracownica sklepu przyłapała mężczyznę na kradzieży. Sprawca wychodząc ze sklepu opluł kobietę, a następnie kopnął.    

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 751 14 69, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Krz 611/21.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski

  • wizerunek sprawcy
  • wizerunek sprawcy
  • wizerunek sprawcy