Wiadomości

Zaginięcie 14-letniej Nicole Baryła i 16-letniego Łukasza Furtaka

Komisariat Policji Bydgoszcz-Śródmieście prowadzi poszukiwania zaginionych nastolatków z Bydgoszczy. Jeśli wiesz gdzie mogą przebywać: 14-letnia Nicole Baryła i 16-letni Łukasz Furtak skontaktuj się z policjantami. Informację można przekazać także anonimowo.

W dniu 10.05.2022 r. policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Śródmieście otrzymali zgłoszenie dotyczące zaginięcia dwojga nastolatków:

  • 14-letniej Nicole Baryła mieszkanki Bydgoszczy, która w chwili zaginięcia ubrana była z białą bluzę, niebieskie jeansy-dzwony, białe sportowe buty. Nastolatka ma 164 cm wzrostu i długie, proste włosy ciemny blond. Na zębach ma założony aparat ortodontyczny. Nosi charakterystyczne długie białe tipsy z czerwonymi serduszkami. Wygląd jej może wskazywać, iż jest osobą pełnoletnią.
  • 16-letniego Łukasza Furtaka mieszkańca Osielska-nastolatek jest wysoki ma 175-180  cm wzrostu, włosi ciemny blond krótkie z długą grzywką.

Jak wynika z informacji uzyskanych przez policjantów zaginieni znają się i najprawdopodobniej oddalili się razem z miejsc swojego zamieszakania. Ostatni raz widziani byli na terenie Poznania we wtorek (10.05.2022 r.).

Wszystkie osoby mogące przekazać informacje o miejscu pobytu nastolatków proszone są o kontakt z policjantami, pod nr tel. 47 751 11 60 lub 112.

Sprawę zaginięcia prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz Śródmieście.

 

Autor: mł.insp. Monika Chlebicz
Publikacja: mł. insp. Monika Chlebicz

Powrót na górę strony